księżyca
ASTROLOGIA PORADY

WYRAŹ SWOJE PRAWDZIWE JA Z PEŁNIĄ KSIĘŻYCA W WADZE

Ta zabawna i eklektyczna energia w pełni Księżyca Wagi zachęca nas do otwarcia najczystszego wyrazu miłości w naszym sercu. 7 kwietnia przynosi kulminacyjną energię, która pozwoli nam poczuć, jak rozpościerają się nasze skrzydła, aby nasza prawdziwa tożsamość mogła odlecieć. Jeśli są ludzie lub środowiska, które ograniczają twój energiczny styl, w końcu będziesz w stanie zobaczyć te przeszkody i manewry wokół nich.

Ten Księżyc w pełni występuje ze Słońcem w charyzmatycznym i odważnym Baranie. Jako znak Ognia przypomina nam nasze wewnętrzne płomienie – nasze dusze. Wasza dusza jest wyjątkową energią, która przyniosła światu coś wyjątkowego, a w głębi serca wiecie, jak chcecie wyrazić siebie i co rezonuje z wami. Ten Księżyc w pełni pozwala Ci dokonać wielkiego odkrycia w swojej świadomości.

Wiele z tego, jak wyrażamy siebie, zależy od naszych osobistych relacji i relacji zawodowych. Kiedy te relacje nie wspierają naszej duszy, możemy użyć tego potężnego kosmicznego cyklu do ich ponownej kalibracji lub uwolnienia. Aby ulepszyć swoją miłość do siebie i wyrażanie siebie, ta pełnia pozwala na ponowne uruchomienie w sposób, w jaki pozwalasz energii innych ludzi wpływać na twoje cele i życie. Przyjrzyjmy się bliżej, jak możesz poprawić swoją twórczą ekspresję, przepisując własną rolę w relacjach w twoim życiu.

Jak Zdrowe Są Twoje Relacje?

Jeśli chcesz zanurzyć się głębiej w takie trudne pytanie, możesz znaleźć wiele satysfakcji w pełni 7 kwietnia w Wadze zorientowanej na relacje ! Znak Powietrza Wagi mają na celu dogadanie się – jest to znak bardzo towarzyski. Wagi nie znoszą samotności przez długi czas.

Odpowiednio, partnerstwo i tożsamość są w tym czasie dwoma punktami zainteresowania. Pełne księżyce są w stanie dać nam znaczący impuls we właściwym kierunku, jeśli chodzi o znalezienie osobistego i emocjonalnego zdrowia w sposobie, w jaki pracujemy z innymi. Rzućmy okiem na to, co Pełnia Księżyca w Wadze wniesie do twojego świata!

Kluczowe tematy z pełnią księżyca w Wadze

Pełne księżyce przynoszą na naszą drogę strasznie dużo potężnej, naładowanej energii. Gdy Księżyc rządzi naszymi emocjami i naszą podświadomością, może to być czas, w którym nasze uczucia dyktują nasze reakcje znacznie bardziej niż zwykle. Księżyc może wpływać na nasze emocje. Może też być dla nas potężną szansą na pracę i wykorzystanie naszej intuicji w celu uzyskania najlepszego efektu.

Waga jest również znakiem kardynalnym , a wraz z Baranem, Rakiem i Koziorożcem są liderami i inicjatorami zodiaku. W przypadku Wagi mają potężną zdolność do łączenia ludzi.

Rządzone przez Wenus , planetę miłości, kreatywności, harmonii i związków, Wagi nie lubią denerwować ludzi i są jednym z najbardziej przemyślanych znaków zodiaku. Związane z siódmym domem partnerskim, są doskonałymi komunikatorami i wspaniałymi słuchaczami – fantastyczne połączenie, gdy musimy zmierzyć się z trudnymi rozmowami.

Księżyc w pełni w Wadze może być dobrym czasem na identyfikację rzeczy, które staną Ci na drodze – i na ich odejście. Podczas gdy Wagi mogą mieć trudności z podejmowaniem decyzji, znają różnicę między dobrem a złem i dobrze znają swoje wartości – po prostu nie chcą zakłócać spokoju, ani nikogo zawieść.

Twoja 3-etapowa lista kontrolna pełni księżyca w Wadze:

• Zdecyduj, co zakończysz lub zamkniesz na tym Księżycu w pełni

Światło Księżyca rzuca światło na najważniejsze obszary Twojego życia. Dzięki pełni księżyca w Wadze relacje i partnerstwa zajmą pierwsze miejsce. Nie zawsze oznacza to zakończenie związków, choć dla niektórych dochodzi do zerwania.

To zamiast tego oznacza zakończenie sposobu robienia rzeczy. W tak wielu związkach ciężko umierają stare nawyki, a nawet wznoszą się na wyższy poziom. W tym okresie rozpocznie się wiele zobowiązań, małżeństw i związków życiowych. Wszelkie zmiany, które wprowadzisz teraz w swoich relacjach, mogą być epickie i zmieniać życie pod pełnią księżyca.

• Zadaj sobie pytanie, co zostanie ujawnione podczas tej pełni

Oto, gdzie Twoja intuicja naprawdę się poprawia! Jeśli zwracasz uwagę, otrzymasz informacje, aby rzucić światło na rzeczy, które dręczyły Cię od nowiu w Rybach w zeszłym miesiącu. Początki, które tam rozpoczęliście, będą zawierały informacje i przejrzystość, aby tchnąć odnowę w każdym obszarze życia.

Potrzeby i pragnienia emocjonalne osób bliskich będą wyraźniejsze, podobnie jak twoje. Co po prostu nie działa dla Ciebie? Czy unikałeś radzenia sobie z toksycznymi zachowaniami w przyjaźni, z członkiem rodziny lub kochankiem? Nadszedł czas, aby zmierzyć się z tym, co się dzieje i dokonać trudnych wyborów, które pomogą Ci iść naprzód w pozytywny sposób.

Waga jest powiązana z kartą sprawiedliwości Tarota – kartą, która polega na robieniu właściwych rzeczy. Księżyc w pełni to świetny czas, aby zastanowić się, co to dla Ciebie znaczy.

• Czas na “czyszczenie” w pełni Księżyca

To doskonały czas na autorefleksję. Podczas gdy Nowe Księżyce polegają na ustalaniu intencji, Pełnia Księżyców prosi o ponowną ocenę swojego statusu. Jak daleko jesteście do osiągnięcia celów, które wyznaczyliście 24 marca w nowiu w Rybach ? Jeśli nie pracowałeś nad nimi, co Cię powstrzymuje?

Może to również oznaczać czas na dalszą komunikację z kimś bardzo Ci bliskim. Zagłębianie się w związek może być trudne, ale może również oznaczać przełom w partnerstwie, jeśli możesz mieć na uwadze swoje najlepsze interesy i grać uczciwie.

Zadaj sobie pytanie, co mogę zrobić, aby zmienić ten związek na lepszy? Czego inna osoba w moim życiu doświadcza w tej sytuacji, którą muszę lepiej zrozumieć? Jak mogę zmienić to partnerstwo na lepsze?

Wielu uzdrowicieli również poleca ten czas jako najlepszy do czyszczenia kryształów – potężne światło księżyca ma pozytywny efekt i może naładować te narzędzia, aby uzyskać maksymalne korzyści. 

Wniosek

Księżyc w pełni w Wadze może być kosmiczną i karmiczną podróżą, która może zmienić Twoje życie – jeśli tego chcesz. Jeśli odczuwasz w swoim życiu obszary ciężkości, stagnacji lub tłumienia, nadszedł czas, aby pójść w bardziej pozytywnym kierunku i skoncentrować się na bardziej pozytywnym otoczeniu, celach i ludziach. Skierowanie energii twoich myśli w stronę pozytywnego wyrażania, kochających intencji i działań wspierających duszę pomoże kwiatowi Twojej duszy zakwitnąć w tej pełni.

Jeden z kluczowych obszarów podczas tego wydarzenia obraca się wokół Twojego bagażu emocjonalnego. Jak daleko chcesz to nosić? A może chcesz go upuścić? (Wskazówka, wybierz tę drugą opcję.) Jeśli nie podoba Ci się to, co stworzyłeś w swoim życiu, odetnij to teraz .

Po co męczyć swój umysł zamieszaniem? Podążaj za głosem serca i instynktem i zostaw ten bagaż za sobą. Co zamierzasz uwolnić ze swojego życia w tym okresie? Nie możemy się doczekać, aby się dowiedzieć!

Dodaj komentarz