RYTUAŁY

Zaklęcia i rytuały

Biała Magia to praktyka magii, która nie jest dla siebie ani dla żadnego złego celu. Wykorzystuje się magiczne moce do stworzenia czegoś pozytywnego w świecie np. szczęśliwego rezultatu, szczęśliwego nowego życia, nowej miłości itp.  Uważa się, że świat z natury jest pozytywnym miejscem, a kiedy czerpiesz z energii Wszechświata- będziesz czerpał z pozytywnych energii, które chcą pomóc ludziom.

Kiedy używasz białej magii pracujesz wtedy z Potrójnym Prawem. Oznacza to, że możesz wysyłać pozytywna energię. i intencje, a potem cieszyć się , że powracają  do Ciebie trzykrotnie. Dzięki pozytywnemu podejściu nie obawiasz się kary ani złych wyników. . Możesz użyć białej magii aby poprawić siebie, uleczyć samego siebie lub przynieść miłość do siebie. Możesz użyć białej magii do poprawienia wszystkiego co chcesz wprowadzić do swojego życia. W tej pozytywnej magii możesz po prostu wywołać w sobie moc wszechświata a następnie możesz cieszyć się pozytywnymi rezultatami.

Wiedźmy i czarodzieje zajmują się zdejmowaniem uroków klątw jak i również pomagają w miłości finansach życiu codziennym. My magowie białej magi jesteśmy nastawienia na pomoc każdemu człowiekowi który poprosi o pomoc. Specjalnie dla Państwa możemy tez przygotować odpowiedni rytuał wraz z opisem jak go przeprowadzić w zaciszu własnego domu. Trzeba pamiętać że wszystko co magiczne nie jest dostępne od ręki już teraz. Każdy rytuał zaklęcie to pewna walka z innymi siłami a każda walka to czas. Efekty są dostrzegane powoli i często nie rozumiemy dlaczego pewne wydarzenia wydają się przeciw nam i są nie zrozumiałe. Musimy być cierpliwi i pokorni .