ryby
PORADY

RYBY – MIŁOŚĆ I RELACJE

Słodkie i delikatne Ryby to znak Wody , co oznacza, że ​​przez całe życie znak ten kieruje się emocjami i intuicją. Jest to również znak Zmienny , który płynie i trudno go przypiąć, trochę jak woda – co oznacza, że ​​ten znak odpływa i płynie, odbiera wszystkie małe wibracje wokół nas i jest zgodny z przepływem życia.

ryby

Ryby to ostatni znak zodiaku , więc ma wrodzone zrozumienie wszystkich doświadczeń życiowych, przyjmując bagaż wszystkich wcześniejszych znaków. To sprawia, że ​​Ryby są niezwykle współczujące, pełne empatii i zrozumienia. Zakochane Ryby są dostępne dla każdego, na kim im zależy w chwili potrzeby, i poświęcą się, aby poprawić sytuację dla bliskich.

Zabójcza intuicja Ryb oznacza, że ​​ten znak może zrozumieć, co naprawdę masz na myśli, co naprawdę czujesz i podtekst sytuacji. Empatia Ryb może sprawić, że będą Cię wspierać i pomogą Ci poczuć się zrozumianym. Może to czasem okazać się dla nich wyczerpujące, jeśli nie nauczysz się największej lekcji Ryb: zdrowych granic!

Ryby są również bardzo pomysłowe i kreatywne, więc połącz to z ich wrażliwością, a ten znak może być romantykiem romantyka. Czasami może być trochę, a niektórzy mogą być zakochani w pojęciu miłości i braku uziemienia (w zależności od tego, co dzieje się na wykresie urodzeniowym; pozycje znaku Ziemi mogą pomóc).


Zakochana inicjatywa może nie być dla nich (chyba że w grę wchodzą Baran lub Mars !)

Więc jeśli interesuje Cię Ryba, może być konieczne wykonanie pierwszego ruchu. Gdy Ryby dowiedzą się, że jesteś zainteresowany i odwzajemnią te uczucia, rzucą się przede wszystkim w związek z Tobą.

Podziel się swoimi uczuciami, ponieważ związek emocjonalny może mieć ogromne znaczenie dla Ryb i pomóc im poczuć, że istnieje również związek duchowy. Chcą z Tobą całego pakietu: umysłu, ciała i duszy.

Ryby są związane z 12. Domem Zakończeń , a ten dom jest powiązany z duszą i karmą. Jest to ostatni dom, tak jak Ryby są ostatnim znakiem. Ryby mogą się czasem trochę zagubić w związku z ich duszą i karmą (może pracować nad karmicznymi Węzłami Księżycowymi !). Czasami może to być dla nich ciężkie, więc ktoś, kto pomaga zmniejszyć ładunek, może być dla nich wybawcą.

Naturalną planetą rządzącą Ryby jest Neptuna , mistyczna planeta. Gdziekolwiek Neptun znajduje się na twoim urodzeniowym wykresie, możesz mieć trochę mistycznej energii, trochę karmicznego bagażu lub mieć do czynienia z pewnym zamgleniem. W swoim życiu miłosnym mogą odczuwać mistyczne połączenie z innymi, mogą mieć trochę miłości lub bagażu relacyjnego do pracy przy wypuszczaniu lub mogą stać się bardziej realistyczni w stosunku do innych.

Ryby Osobowość: dobro i zło


Każdy znak zodiaku ma swoje zalety i wyzwania, a Ryby nie są wyjątkiem. Oto krótka lista:

Mocne Ryby

Ryby są…

 • Intuicyjne
 • Mistyczne
 • Słodkie
 • Romantyczne
 • Obdarzone wyobraźnią
 • Twórcze
 • Artystyczne
 • Współczujące
 • Empatyczne
ryby

Słabe strony ryb

Ryby mogą być…

 • Nadwrażliwe
 • Współzależne
 • Sceptyczne

Największym problemem Ryb są zawsze granice. Ten znak jest tak wrażliwy i dostosowuje się do tego, co czujesz tak bardzo, że trudno Ci realistycznie Cię zobaczyć lub sytuacje. Łatwo może zagubić się w związku.

Zdrowa Ryba zna znaczenie zdrowych granic. Dobrym partnerem dla nich jest ktoś, kto pracuje, aby te granice były solidne i bezpieczne. Zły partner Ryb to taki, który wykorzystuje luźne granice i chodzi po nich (każdy ma dla Ciebie tę historię!).

Zgodność ryb: Znaki zodiaku Najbardziej kompatybilne z rybami

Byk, Rak, Skorpion, Koziorożec

Rak i Skorpion są znakami Wodnymi, a znaki tego samego elementu mają wzajemne zrozumienie. Znaki wodne są skoncentrowane na emocjach, a połączenie z Rybami z Rakiem lub Skorpionem pozwala na emocjonalne połączenie, którego pragną znaki wodne. Rak może być tak samo romantyczny jak Ryby, a Skorpion może bardzo chronić ich uczucia.

Byk i Koziorożec są znakami Ziemi o komplementarnej kompatybilności i mogą wnieść część uziemionej, realistycznej energii, której desperacko potrzebują Ryby. Byk ma zmysłową energię, którą Ryby doceniają. Koziorożec może zwracać uwagę na Ryby i utrzymywać je skupione na tym, co przed nimi.

Zgodność ryb: Znaki zodiaku najmniej kompatybilne z rybami

Bliźnięta, Lew, Panna, Strzelec

Panna jest znakiem, który przeciwstawia się Rybie, więc mogą istnieć wyzwania z opozycyjnym sposobem, w jaki Ryby i Panna żyją swoim życiem. Panna jest bardzo praktyczna, szczegółowa i przyziemna, podczas gdy Ryby są w chmurach, zatracone w subtelnych energiach wokół nas. Mogą się nawzajem równoważyć, jeśli uczą się od siebie nawzajem, ale często prowadzi to do braku zrozumienia.

Bliźnięta są intelektualnym znakiem Powietrza i poruszają się z dość dużą prędkością. One nie chcą pozwolić, by sprawy trwały zbyt długo, a Ryby mogą to robić za długo. Bliźnięta mają tendencję do interpretowania życia poprzez swój umysł, podczas gdy Ryby robią to poprzez intuicyjne uczucie.

Strzelec jest energicznym Znakiem Ognia i jest trochę zbyt otwarty i szczery dla Ryb, i może dość łatwo zranić wrażliwe uczucia Ryb. Strzelec jest również mniej zaangażowany w oczywisty sposób, co może powodować, że Ryby są niepewne co do związku.

Lew może być łagodny, co może być dobre dla Ryb, ale może wymagać więcej uwagi niż jest dobre dla Ryb. Może być skłonny do korzystania z tych luźnych granic. Ryby mogą ustąpić zbyt wiele, ponieważ Lew coraz bardziej domaga się czasu, uwagi i miłości, co ostatecznie nie jest dobre dla żadnego z tych znaków.

Ryby Mężczyzna w Miłości

 • Oddany
 • Namiętny
 • Idealizuje partnerów

Mężczyzna Ryby może przez chwilę być zakochanym wędrowcem, ale kiedy oddadzą swoje serce, oddają je w pełni i całkowicie. Będą Ci całkowicie oddani i będą chcieli robić wszystko, czego potrzebujesz. Mogą być namiętni i słodcy, romantyczni i zabawni .

Z drugiej strony, Ryby mogą idealizować swojego partnera, widząc ich w okularach w kolorze różowym, a to może prowadzić do wielu złamanych serc dla wszystkich zaangażowanych. Rzadko kiedy ktoś może zrealizować tę wizję w rzeczywistości, musi więc pracować nad tym, by zobaczyć ludzi takimi, jakimi naprawdę są.

Ryby Kobieta W Miłości

 • Współczująca
 • Elastyczna
 • Nadmiernie poświęcająca się

Ryby kobieta jest jednym z najbardziej współczujących, zrozumienie ludzi jakie można znaleźć na świecie. Chce pomóc tylu, ile może, i czołgać się na odłamkach potłuczonego szkła, jeśli to oznacza pomoc komuś, kogo kocha. Może jednak poświęcić zbyt wiele, a tu znowu pojawia się znaczenie granic. Kobiety są tak uwarunkowane kulturowo, że i tak są bardziej ofiarne. Ryby mogą być na to najbardziej podatne. Kobieta Ryby musi uważać na zakochanie się w tych, które są emocjonalnie niedostępne i mają złe intencje.

Kobieta Ryby może być bardzo elastyczna i niezbyt sztywna, utknąć w miejscu, lub być zamknięta na cokolwiek innego. Potrafi odpływać i płynąć ze swoim partnerem, a wraz z nieuniknionymi zmianami życia i relacji, których wszyscy doświadczamy.

Wniosek

Kompatybilność astrologiczna to coś więcej niż twój znak Słońca (DROGA więcej!). Więc nawet jeśli Twój znak koliduje z Rybami na papierze, nie oznacza to, że nie jesteście razem dobrzy. Ocena całej pierwotnej triady (SłońceKsiężyc i Wschód ), a także Siódmej Izby Partnerstw może być dobrym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań zgodnych związków.

Dodaj komentarz