planety

PLANETY

Około 14 miliardów lat temu Wszechświat zrobił coś z niczego: siebie. Nawet dzisiaj Wszechświat wciąż rośnie, rozciągając się coraz szybciej i każdego dnia. I spróbujmy wyobrazić sobie, jak możemy, nigdy nie dowiemy się dokładnie, jak duży jest Wszechświat; nigdy nie dowiemy się, ile jest galaktyk, układów gwiezdnych i planet.

To, co widzimy we Wszechświecie, jest niczym niezwykłym. Podobnie jak nasz dom w galaktyce Drogi Mlecznej, urodzony 13,5 miliarda lat temu, który prawdopodobnie zawiera ponad 500 układów słonecznych oprócz naszego. W gromadzie gwiazd zwanej Ostrożnością Oriona znajduje się nasz Układ Słoneczny, krążący wokół centrum galaktyki raz na 230 milionów lat.

Chociaż wiemy, że nasz układ słoneczny jest heliocentryczny. Oznacza to, że ​​wszystkie planety krążą wokół naszej gwiazdy, Słońca, astrologia oparta jest na geocentrycznym punkcie widzenia. Nie dzieje się tak, ponieważ astrologowie uważają, że Ziemia jest centrum Układu Słonecznego! Geocentryczny punkt widzenia bierze raczej pod uwagę to, jak my, mieszkańcy Ziemi, doświadczamy i wchodzimy w interakcje z Wszechświatem z naszego unikalnego miejsca w nim.

Astrologia wpisuje się w filozofię „człowieka jako mikrokosmosu”. Ta filozofia utrzymuje, że ludzie są „małymi światami”. Oznacza to, że ​​każdy z nas jest bezpośrednim, pomniejszonym odbiciem i wyrażeniem Wszechświata. Odwrotna jest również prawda, że ​​Wszechświat jest makrokosmosem istoty ludzkiej.

Znaczenie wykresu urodzeniowego

W tym miejscu pojawia się wykres urodzeniowy lub urodzeniowy. Być może znasz już wykres urodzeniowy. Mapę dokładnej lokalizacji każdej planety podczas jej podróży wokół Słońca w dokładnym czasie i położeniu geograficznym, w którym wszedłeś do Wszechświata . Możesz pomyśleć o swoim wykresie urodzeniowym jako o astrologicznej anatomii.

Każda planeta rządzi innym aspektem naszego życia, co oznacza, że ​​wasz znak Słońca, znak zodiaku, w którym Słońce pojawiło się w momencie waszych narodzin, rządzi rdzeniem waszej Jaźni. Ale reszta planet też ma coś do powiedzenia. Na przykład, jeśli Merkury, planeta, która rządzi komunikacją, znajdowała się w znaku zodiaku Lwa w twoim czasie i miejscu urodzenia, twój styl komunikacji może być namiętny, ognisty i entuzjastyczny – cechy przypisywane Lwie.

Planety

Im lepiej znasz planety, tym bardziej będziesz w stanie zrozumieć aktualny stan świata. Będziesz w stanie zinterpretować swój własny wykres urodzeniowy, a co za tym idzie – swoją wieloaspektową osobowość. Będziesz także przygotowany do zrozumienia wykresów innych osób, umożliwiając porównanie wykresów i osobowości pod kątem kompatybilności. Astrologia wierzy, że wszystko jest połączone i wszystko ma znaczenie. Od najmniejszej do największej znanej gwiazdy, 30 razy większej od naszego Słońca

Dowiedz się więcej o każdej z planet i o tym, jak rządzą Tobą!