dzień
DOM

NAJSZCZĘŚLIWSZY DZIEŃ TYGODNIA – WEDŁUG TWOJEGO ZNAKU ZODIAKU

Szczęście jest dość podzielnym tematem – niektórzy pozostawiają to losowi, a inni uważają, że tworzysz własne szczęście. Chociaż nie można naukowo obserwować ani badać szczęścia, większość ludzi odczuła coś, co uważali za „szczęśliwe chwile” w życiu; ale czy wiedziałeś, że przez cały tydzień są dni, które są najszczęśliwsze dla Ciebie i dla Ciebie samego?

Czy nie byłoby miło wiedzieć, w który dzień tygodnia zaplanować rozmowę kwalifikacyjną w celu znalezienia lepszej pracy, czy też w które dni lepiej wykorzystać nowe pomysły na nadchodzący projekt? Ten przewodnik może nawet pomóc w określeniu, które dni spędzić w ogrodzie lub poprosić o swoje zakochanie. W Twój najszczęśliwszy dzień tygodnia rzeczy po prostu są bardziej prawdopodobne.

Astrologia wpływa na prawie każdy aspekt naszego życia, a szczęście nie jest wyjątkiem. Astrologia pokazuje nam, jak osiągnąć szczęście, ponieważ ujawnia energię, która będzie oddziaływać na ludzi w określonych momentach. Każdy znak zodiaku jest rządzony przez jedną lub więcej planet – co oznacza, że ​​planeta silnie wpływa na ten znak. Na przykład Baranem rządzi Mars. Mars zajmuje się siłą woli, dzikością, impulsem, pasją, a nawet przemocą. Nic więc dziwnego, że osoby urodzone pod znakiem gwiazdy Barana są podatne na te cechy.

Podobnie, każdym dniem tygodnia rządzi planeta. Planeta rządząca nią wpływa na energie każdego dnia, czyniąc je szczęśliwszymi dla niektórych znaków.

dzień

Twój szczęśliwy dzień, zgodnie z Twoim znakiem zodiaku

Oprócz poznania swojego szczęśliwego dnia, poznanie energii każdego dnia tygodnia pomoże Ci stworzyć własne szczęście. Ponieważ poznasz energię dnia, pomoże Ci zaplanować, kiedy wykonać określone zadania, a kiedy lepiej będzie po prostu się zrelaksować. Zrozumienie szczęścia znaku zodiaku jest częścią tego, jak pozbyć się pecha. Jeśli czujesz, że po prostu nie możesz sprawić, by coś poszło po swojemu, lub czujesz, że los działa przeciwko Tobie, możesz teraz najpierw zadać sobie pytanie, jaki jest najszczęśliwszy dzień na zrobienie pewnych rodzajów rzeczy.

Baran

Baranem rządzi Mars , który jest planetą promującą pasję, determinację i popęd.

Wtorek jest również rządzony przez Marsa, co nadaje temu dniu potężną jakość dla Barana. Ten dzień daje Baranowi poczucie determinacji i zdolność do wykonania zadania do jego ostatecznego i pomyślnego zakończenia. To dobry dzień, aby zaangażować się w nowe przygody, ukończyć projekt lub odbyć trudną rozmowę, która pozwoli Ci powiedzieć swoją prawdę.

Byk

Byk jest rządzony przez zmysłową i uwodzicielską Wenus , która również rządzi w piątek.

Piątek to uroczysty dzień, w którym większość ludzi cieszy się z jego obecności. Wenus jest planetą, która promuje uczucia miłości i jowialności, co dodatkowo wpływa na radosne uczucia, które zwykle zachęcają w piątki. To wspaniały dzień dla Byków na zorganizowanie wspaniałej imprezy, zaplanowanie ekstrawaganckiego posiłku lub znalezienie idealnego nowego stroju, którego szukałeś.

Bliźnięta

Bliźniętami rządzi Merkury , planeta komunikacji.

Merkury rządzi również w środę , dzięki czemu Twoje umiejętności komunikacyjne są szczególnie pożądane w połowie tygodnia. To świetny dzień, aby nadrobić zaległości w związku z obecnym tygodniem. Bliźniacy, rozważni i intelektualiści, skorzystaliby szczególnie na komunikacji pisemnej lub ustnej, podróżach lub wystąpieniach publicznych tego dnia.

Rak

Raki są emocjonalnie intuicyjne i opiekuńcze. Rządzi nimi Księżyc , planeta marzycielska i tajemnicza.

poniedziałek rządzi Rak , dzień, w którym mało się świętuje. Ale nie dla Ciebie, Raku! Poniedziałki to Twój najszczęśliwszy dzień tygodnia, wzmagając zmysły. To doskonały dzień na pracę nad nadchodzącym harmonogramem, zrobienie czegoś kreatywnego lub zainwestowanie czasu i pieniędzy w coś nowego.

Lew

Aktywni i żywiołowi, Lwem rządzi Słońce .

Jak można sobie wyobrazić, energie Słońca są jasne i ciepłe i panują również w niedzielę . To dzień, który wydaje się tryskać energią i wdzięcznością za życie. Wpływ niedzielnej energii stymuluje Lwa i zachęca go do wyrażania siebie. To wspaniały dzień na zrobienie czegoś pobłażliwego, pełnego przygód lub innej aktywności, która stawia twoją hałaśliwą osobowość w centrum uwagi.

Panna

Podobnie jak Bliźnięta, Panna jest rządzony przez Merkurego , jednak jego wpływ przejawia się w nieco bardziej ugruntowany i zorientowany na pracę sposób niż w przypadku Bliźniąt. Energia z Merkurego do Panny jest stabilna, odpowiedzialna i społeczna.

Merkury rządzi w środę , dzięki czemu ten dzień jest najbardziej owocnym dniem tygodnia dla Panny. Spróbuj skoncentrować się na komunikacji, pracy fizycznej lub ćwiczeniach albo przejrzeć formalne dokumenty, aby skorzystać z zalet tej energii promujących sukces.

Waga

Waga , podobnie jak Bykami, rządzi kochająca planeta, Wenus . Wagi są znakiem powietrznym, więc energia wenusjańska ujawnia się w bardziej intelektualny, mentalny sposób. Wenus rządzi w piątek , towarzyski dzień miłości i świętowania. W tym dniu Wagi doświadczą intensywnej równowagi i przejrzystości i jest to idealny dzień do tworzenia lub dekoracji.

Skorpion

Skorpiony , podobnie jak Baran, są rządzone przez Marsa ; ale bycie znakiem Wody oznacza, że ​​energia Marsa wpływa na Skorpiony w bardziej płynny, emocjonalny sposób niż Baran.

Mars rządzi we wtorki , które mają jakość wykonania. Skorpiony, nie pozbawione determinacji, uznają, że jest to doskonały dzień na wykonanie dowolnego zadania. Z tej energii szczególnie skorzystają organizacje, komunikacja, innowacje i zadania zorientowane na projekty.

Strzelec

Strzelec jest optymistycznym znakiem, rządzonym przez Jowisz , planetę życzliwości. Jowisz jest hojną planetą, która promuje ekspansję i zasady czwartku .

Strzelcy uznają czwartki za szczególnie szczęśliwy dzień, który zachęca do osobistego rozwoju. To jest wielki dzień dla Strzelców, aby sfinalizować umowę biznesową, podróżować w interesach lub pracować z pieniędzmi w jakikolwiek sposób.

Koziorożec

Koziorożce są odpowiedzialne i pracowite, a rządzą nimi surowa, ojcowska planeta, Saturn .

Nic dziwnego, że Koziorożce są tak uziemione. Saturn rządzi w sobotę , dzień, który w innym przypadku wydawałby się relaksujący, a nawet leniwy. W przypadku Koziorożców jest to dzień, w którym można załatwić sprawy i zrobić to z powodzeniem. Jest to doskonały dzień dla Koziorożców na zakończenie projektu, wykonywanie pracy fizycznej, równoważenie lub w inny sposób zajmowanie się porządkowaniem rachunków.

Wodnik

Wodnikiem tradycyjnie rządzi Saturn, podobnie jak Koziorożec, ale jego przewiewne cechy przejawiają się w sposób bardziej intelektualny. Wodnicy są naturalnymi wynalazcami, a Saturn tylko intensyfikuje tę jakość.

Sobota jest również rządzona przez Saturna i promuje szczęście i sukces zarówno dla Wodników, jak i Koziorożców, choć bardziej w kwestiach myślenia i innowacji. Spróbuj tworzyć nowe pomysły, wymyślać nowe wynalazki lub nadążać za poprzednim zobowiązaniem.

Ryby

Ten znak , podobnie jak Strzelcy, są rządzone przez Jowisza , dzięki czemu czwartek jest ich szczęśliwym dniem.

Ryby są marzycielskie i pomysłowe, a energia dostarczona w czwartek pod rządami Jowisza zamienia tę energię w działanie. Ten dzień zachęca do poczucia pewności siebie i połączenia z wewnętrzną mądrością. To wspaniały dzień dla Ryby, aby przekształcić marzenia w rzeczywistość, zająć się ogrodem ziołowym lub napisać piosenkę.

Wnioski…

Szczęście może przejawiać się na wiele sposobów; szczęście ma nie tylko charakter gotówki. Twoje szczęście może się prezentować jako nowa praca, piękna kreacja artystyczna, pyszny posiłek, fascynująca rozmowa, a nawet chwila wdzięczności. Znajdź własną definicję szczęścia i wykorzystaj swoje najszczęśliwsze dni na udane przedsięwzięcia.

Im więcej uczysz się o astrologii, tym więcej szczęścia będziesz w stanie stworzyć. Kiedy poznasz czyjś znak i datę urodzenia, zrozumiesz jego upodobania, dzięki czemu będziesz mógł lepiej się z nimi dogadać. Śledzenie ruchów planet pomaga nam również widzieć większe cykle czasu i wiedzieć, jaka energia jest dla nas dostępna, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak ludzie będą się czuć i pracować z kosmicznymi przypływami zamiast przeciwko nim. Jeśli chcesz kontynuować naukę o tym, jak stworzyć szczęście w swoim życiu, przeczytaj o cyklach Księżyca i jak mierzyć swoje projekty co miesiąc przy Nowiu i Księżycu w pełni.

Czy dzisiaj jest dla ciebie szczęśliwy dzień? Sprawdź swój dzienny horoskop, aby się dowiedzieć!

Dodaj komentarz