zodiaku
PORADY

ZNAKI ZODIAKU – najgorsze nawyki związkowe

Oto, co mówią gwiazdy o tym, w jaki sposób sabotażujesz romantyczne przedsięwzięcia.

Kiedy po raz pierwszy wchodzisz w związek , często zachowujemy się najlepiej. Zainspirowani przyszłością (i zachwyceni płcią ), chcemy mieć pewność, że nasi nowi partnerzy otrzymają najlepsze wersje nas samych. Wkrótce jednak możemy wpaść w stare, destrukcyjne wzorce związków. Nasi kochankowie mogą nie mieć nic wspólnego z naszymi byłymi, ale w jakiś sposób mamy podobne frustracje, a nawet nasze argumenty brzmią tak samo. Co dalej?

Chociaż Twoi partnerzy mogą się różnić, sposób, w jaki działasz w związku, jest częścią Twojej postaci. Podobnie jak nasze znaki słoneczne mogą dać nam wskazówki na temat naszych romantycznych zgodności , mogą dać nam wgląd w nasze pułapki w związku.

Niektóre znaki zodiaku ustanawiają niemożliwe standardy dla swoich partnerów (Panna, Koziorożec), a inne mają trudności z zdjęciem różowych okularów i osiągnięciem prawdziwych (Strzelec, Ryby). Niektóre są zbyt waleczne (Baran, Skorpion), a niektóre są niewiarygodnie samozadowolenie (Rak, Waga). I podczas gdy niektóre znaki wymagają stałej uwagi od swoich kochanków (Byk, Lew), jeszcze inne potrzebują dużej odległości i niezależności (Bliźnięta, Wodnik).

Z początku dowiedz się, co gwiazdy mówią o Twoich złych nawykach w związku na podstawie twojego znaku. Wiem, że nie jest łatwo stawić czoła największym wyzwaniom interpersonalnym, ale hej, jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby stawić czoła tym wyzwaniom, możesz  później  uniknąć  niepożądanych rozstań .

zodiaku

Baran

Uwielbiam to lub nienawidzę, pierwszy znak zodiaku jest bezpośredni i szczery, często do winy. Baran ma podejście do życia niemal w stylu dziecka. Napędza je ich pasja, a podczas gdy ich ogniste usposobienie wspiera ich wyjątkową odwagę. Rządzeni przez Marsa, są naturalnymi wojownikami – znane są również z wywoływania przerażających napadów złości.

W tym momencie te lotne barany mogą skończyć mówiąc rzeczy, których później będą żałować. Ale kiedy Baran stygnie, są całkowicie ponad sytuacją, która ich wcześniej rozwścieczyła: zdmuchnęli parę i są gotowi do dalszego działania. Niestety nie każdy partner jest skłonny lub zdolny zaakceptować porywczą naturę Barana. Sprzężone barany muszą ograniczyć swoje wybuchowe tendencje lub ryzykować całkowite zniszczenie ich związków.

Byk

Warto zauważyć, że upór jest często produktem ubocznym niezłomnego przywiązania do sprawy, ale upór Byków często wpędza te ziemskie znaki w kłopoty. Byk, symbolizowany przez byka niebieskiego, jest stałym znakiem. Sezon Byka występuje w środku wiosny, zamiast rozpoczynania lub kończenia sezonu, a zatem Byki są wspaniali w utrzymywaniu systemów. Szczycą się lojalnością i konsekwencją, dlatego podejmując decyzję, trzymają się jej, bez względu na wszystko.

Chociaż lojalność jest godna pochwały, Byki muszą pamiętać, że życie nie zawsze jest czarno-białe. Informacje ujawniają niuanse, zmieniają się sytuacje, a przy każdym zdrowym związku pewna elastyczność pozwala partnerom pozostać obecnym. Byki powinni pamiętać, że chociaż nie muszą poświęcać swojej godnej podziwu wierności, sztywność może mieć negatywny wpływ na każdy związek.

Bliźnięta

Bliźnięta to ciekawe stworzenia, które uwielbiają utrzymywać zwinne umysły. Symbolizowane przez bliźniaki , Bliźnięta zawsze eksplorują rzeczy w wielu miejscach. W rzeczywistości często można znaleźć te znaki lotnicze żonglujące kilkoma hobby, podskakujące między grupami przyjaciół, a nawet utrzymujące wiele zadań jednocześnie. Bliźnięta są najszczęśliwsze, kiedy są szybkie i jakoś udaje im się utrzymać swój szalony harmonogram. Krótko mówiąc, Bliźnięta wolą intensywny tryb życia.

Ale chociaż odkryli niesamowite systemy osobiste, które zaspokajają wszystkie ich pasje i zainteresowania, te wszystkie branże po prostu nie są w stanie skoncentrować zbyt dużej energii na żadnym szczególnym obszarze. Oczywiście niekoniecznie wróży to dobrze, gdy poważny partner wchodzi do gry. Długoterminowe relacje wymagają zaangażowania, ciężkiej pracy i dużej uwagi, co nie zawsze jest łatwe do zapewnienia dla Bliźniąt. Po połączeniu te niebiańskie bliźniaki muszą upewnić się, że priorytetem są ich więzi: partnerstwa nałożone na drugi plan raczej nie rozkwitną.

Rak

Raki, symbolizowane przez kraba, odgrywają szczególną rolę w zodiaku. Pierwszym znakiem wody, tymi niebiańskimi skorupiakami, rządzi księżyc , i są one znane ze swoich opiekuńczych, współczujących i wrażliwych skłonności. Ale podobnie jak wygląd księżyca nieustannie się zmienia, Raki mają również zmienny charakter i tendencję do nastrojów.

Kraby chronią swoje miękkie wnętrza twardymi skorupami zewnętrznymi, więc gdy znaki wodne wydają się zagrożone, szybko wycofują się w zbroję. Ale ich nawyki obronne mogą mieć również antagonistyczną stronę: jak kraby, Rak ma pazury i może uszczypnąć jak diabli. W połączeniu z Rakiem należy pamiętać, że nieporozumienia są powszechne, a zwykłe nieporozumienie nie czyni Twojego kochanka Twoim wrogiem. Muszą aktywnie pracować nad pozostaniem w więzi. W przeciwnym razie następnym razem, gdy wyjdą ze skorupy, ich partnerzy mogą już tam nie być.

Lew

Te znaki ognia, reprezentowane przez lwa , uwielbiają świecić (w końcu rządzą nimi słońce). W dobry dzień Lwy są ciepłymi, hojnymi i współczującymi kochankami, którzy promieniują swoją pozytywną energią w stronę swoich partnerów.

Jeśli te niebiańskie Lwy czują, że ich światło reflektorów jest zagrożone, ich usposobienie zmienia się drastycznie. Wiadomo, że Lwy mają trochę ego, a jeśli wierzą, że zostały przyćmione, mogą szybko stać się zazdrośni, zaborczy, a nawet kontrolować. Lew musi pamiętać, że w związkach chodzi o wzajemność i że ich kochankowie również zasługują na blask. Średniowieczni astrologowie nazywali planetę „ spalaniem ”, jeśli promienie słoneczne ukrywały ją przed wzrokiem; jeśli Lew nie chce dzielić sceny, może w ten sam sposób zaciemnić światła swoich partnerów i zniszczyć ich relacje.

Panna

Panny są wysoce intelektualne i niezwykle spostrzegawcze, a te znaki zodiaku ziemi uwielbiają tworzyć systemy, które są zorganizowane i logiczne. (Tworzą niesamowite edytory, ponieważ potrafią zidentyfikować nawet najmniejsze pęknięcia i błędy.) Ale choć ich atrybuty są niezwykle cenne, mogą również powodować trudności w związku.

Nawet najszczęśliwsze pary mają spory i normalne jest oczekiwanie sporadycznych konfliktów interpersonalnych. Panny jednak często mają trudności z zaakceptowaniem tej rzeczywistości. Chcą, aby rzeczy były idealne , a kiedy nie są, mogą mieć obsesję na punkcie „naprawiania rzeczy”. Po połączeniu te znaki ziemi muszą pamiętać, że ciągłe badanie dynamiki relacji przynosi efekt przeciwny do zamierzonego. W końcu, gdy jest ustawiony pod niewłaściwym kątem, szkło powiększające może spowodować poważne uszkodzenia.

Waga

Wagi uwielbiają być w związkach. Reprezentowane przez łuski zawsze szukają równowagi: sól do pieprzu, yin do ich yang, Jaś do ich Małgosi. Z obsesją na punkcie harmonii te znaki powietrzne unikają konfliktu jak zarazy. Chociaż ich dyplomatyczne usposobienie może z początku wydawać się idealne, ostatecznie są największym pułapką partnerską Wagi.

Chociaż nadmierna walka może być oznaką niezgodności , związki faktycznie korzystają z odrobiny aktywnej niezgody. Więź zostaje wzmocniona, gdy każdy partner odkrywa potrzeby partnera. A ponieważ zaangażowana para nigdy nie jest w stanie się nie zgodzić. Waga może stać się coraz bardziej pasywno-agresywny i zgorzkniały, próbując uniknąć konfliktu. Połączone muszą pamiętać, że zawsze lepiej jest bezpośrednio rozwiązywać problemy; w przeciwnym razie napięcie może rosnąć, dopóki jedynym rozwiązaniem nie będzie rozpad.

Skorpion

Te intensywne, żyjące w cieniu znaki zodiaku wodne cenią ich prywatność emocjonalną i Skorpion nie jest w stanie wpuścić kogoś do swojego serca. Kiedy Skorpion w końcu tworzy połączenie duszy, ich kochanek zostaje zamknięty, być może na całe życie. Rządzony przez Plutona, tajemniczą planetę nazwaną na cześć rzymskiego władcy podziemi, Skorpiony mogą się skupić na utrzymywaniu władzy i kontroli.

Jeśli obawiają się, że ich partner nie jest w równym stopniu zaangażowany w związek, mogą stać się paranoiczni i zaborczy. Skorpiony mogą nawet stworzyć konflikt, aby sprawdzić oddanie kochanka, toksyczne zachowanie, które często się odwraca. Skorpiony muszą pamiętać, że nawet w poważnych związkach ludzie mają prawo do swojej indywidualności i autonomii emocjonalnej. Jeśli nie są ostrożni, ich żelazny uścisk może być dowodem śmierci ich związku.

Strzelec

Energia Strzelca oddaje ducha pożaru. Symbolizowany znak zodiaku przez łucznika Strzelcy nasycają swoje ciekawe dusze podróżami, filozofią i szukaniem dreszczyku emocji. Ci uzależnieni od adrenaliny są bardzo niezależni, ale kiedy Strzelec decydują się na parę … cóż, nic się tak naprawdę nie zmienia.

Strzelcy nie idą na kompromis, jeśli chodzi o ich wędrówkę, więc oczekują, że ich kochankowie będą chętnymi kompanami. Ale podczas gdy rejs po Amazonce z kumplem jest całkowicie fantastyczny, większość z nas nie chce cały czas utrzymywać stylu życia Indiany Jonesa; poważne relacje dotyczą także wspólnego radzenia sobie z codzienną rzeczywistością, nawet jeśli są przyziemne. Sprzężeni Strzelcy muszą pamiętać, że wspólne procedury i stabilność nie oznaczają, że partnerstwo jest nudne. Jeśli Strzelcy zawsze przedkładają podekscytowanie nad zaangażowanie, ich przygody będą prawdopodobnie samotne.

Koziorożec

Koziorożce to poważni, skupieni bossowie zodiaku. Te ziemskie znaki, rządzone przez Saturna, stoicką planetę rządzącą czasem i karmą, są przede wszystkim zainteresowane budowaniem długoterminowych związków partnerskich, które wspierają ich cele.

Koziorożce są znane ze swoich ambicji – w rzeczywistości często są określane jako pracoholicy – a kiedy są w związku, oczekują, że ich ukochany upodobni się lub przewyższy ich. Podczas gdy „para energetyczna” może być świetną zabawą, gdy jeden partner wpycha w niego drugiego, powstają urazy i niezadowolenie. Koziorożce muszą pamiętać, że każda osoba porusza się we własnym tempie, a także ma własną definicję sukcesu. Kiedy Koziorożec zaczyna traktować swojego kochanka jak swojego asystenta, związek z pewnością się rozpadnie.

Wodnik

Wszystkie znaki powietrzne lubią kontaktować się z ludźmi. Jako ostateczny znak zodiaku Wodnicy są często bardziej zainteresowani społeczeństwem niż relacjami międzyludzkimi. Żarliwi humanitarni, pasjonują się równością, sprawiedliwością i egalitaryzmem. Wadą jest to, że wielu Wodników ostatecznie przeznacza całą swoją energię na to, aby świat stał się lepszym miejscem, zaniedbując ich partnerstwo po drodze.

Wodniki powinny pamiętać, że chociaż zaspokajanie potrzeb partnerów może nie uratować świata, ma kluczowe znaczenie dla zdrowia ich relacji. Muszą okazywać współczucie, traktując swoich kochanków z życzliwością i szacunkiem. Wodniki będą zaskoczeni, gdy zmęczony kochanek wyjdzie za drzwi, ale tak się stanie, jeśli nosiciele wody nie okażą uznania.

Ryby

Ryby, reprezentowane przez dwie ryby płynące w przeciwnych kierunkach, są ostatnim znakiem zodiaku. Te eteryczne znaki wodne znane są z romantycznej kreatywności i nieziemskiej wrażliwości. Od niechcenia umawianie się z Rybami przypomina podróżowanie do innego wymiaru: jest mistyczne, ekscytujące i czarujące. Jednak w zaangażowanym związku pływy nie są tak łatwe w nawigacji.

Ryby działają w swojej własnej rzeczywistości, a te marzycielskie znaki wodne mogą być nieco łuszczące się i zawodne. Jednocześnie niemal niemożliwe jest skonfrontowanie Ryb z frustracją związaną z ich zachowaniem. Ponieważ brakuje im emocjonalnej zbroi, ich pierwszym krokiem jest odpłynięcie. W związku Ryby muszą pamiętać, że postrzeganie rzeczywistości przez ich partnera jest tak samo godne kontemplacji jak ich własne, a informacja zwrotna nie jest równoznaczna z cenzurą. Komunikacja jest kluczem do tego, aby Ryby i ich kochankowie nie rozeszli się nieodwołalnie.

Dodaj komentarz