Moja wewnętrzna moc
PORADY

Moja wewnętrzna moc według faz księżyca…

Wewnętrzna moc

Moja wewnętrzna moc według faz księżyca. Podświadomość przejmuje kontrolę zawsze, gdy brakuje świadomości. Świadomość natomiast dochodzi do nas poprzez NATCHNIENIE

W niedzielę 28.03. księżyc ukaże się w pełnej okazałości. Jego światło i blask sprawi ,że będzie to noc pełna przemyśleń i pragnień.

Nie ma w tym nic złego .Księżyc więc przyciąga energię świadomości ze znaku Ryb i Barana aż do początku obszaru Wagi. To najlepszy okres na podjęcie działań i realizacje własnych pragnień i celów…

Nigdy nie jest zbyt późno, aby nauczyć się doceniać siebie i żyć szczęśliwie w zgodzie z naszym ciałem i umysłem!

1.Przestań się obwiniać i nigdy nie nazywaj się głupkiem, jeśli coś się nie udało i nie zależało od ciebie.
2. Przestań porównywać się z innymi: Gdyś wiedziała/ł , że się przewrócisz to byś sobie usiadł/a.
3.Zacznij ćwiczyć. Wysiłek fizyczny pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.
4. Zacznij siebie odkrywać , a nie być perfekcyjnym!
5.Przestań rozpamiętywać każdy błąd, który popełniłeś/łaś.   Czasu nie da się cofnąć, trzeba iść dalej.
6. Zacznij robić coś, co cię cieszy – każdego dnia!

To czas na zmiany. Zajrzyj w głąb siebie , pomyśl czego najbardziej pragniesz i zrób to. To Twój czas na życiowe decyzje.

Moja wewnętrzna moc według faz księżyca”

Odważ się się chcieć tak , żeby to mieć. Wszystko zależy od Ciebie , w końcu umiera się raz , ale żyje się całe życie . Nie warto roztrząsać tego co było, już się nie wydarzy….Nigdy nie będzie łatwo tego bądź pewny , ale przecież warto zawalczyć o siebie o swoją przyszłość i niezależność.

Nie będzie łatwo tego bądź pewny, ale to co ważne i wartościowe przychodzi w pocie czoła. Nie poddawaj się przed Tobą nie jeden błąd i przeszkoda , nie zniechęcaj się takie chwile uświadamiają Ci, jaki jesteś silny i wytrwały.

To co przeżyłeś tylko utwierdziło Cię w przekonaniu , że możesz wiele znieść i przetrwać , pamiętaj to nie Twoja wina. Tak musiało być ,żeby uświadomić Ci jak bardzo jesteś silny i wartościowy. Rany się goją z czasem , zostaje blizna która tylko przypomina nie o bólu jaki zaznałeś/łaś ale sile , która dzięki temu zyskałaś/eś. Rób w życiu tak , żeby móc drogą iść z podniesioną głową i odnajdź w sobie swoją wewnętrzną moc według faz księżyca.

Dodaj komentarz