księżyc w baranie
PORADY

KSIĘŻYC W NOWIU W BARANIE

KSIĘŻYC W NOWIU W BARANIE: ROZPAL SWOJĄ PASJĘ

NÓW,baranie

Po oficjalnym rozpoczęciu wiosny i równonocy wiosennej 21 marca to pierwszy w nowiu z astrologicznego roku, który wystąpi 24 marca w znaku Ognia od Barana.

Baran w Nowym Księżycu pomoże ci zobaczyć, kim naprawdę chcesz być, i da ci pewność wkroczenia w swoją kreatywną moc dzięki cyklowi Księżyca ze znakiem Ognia.

Baran jest pewny siebie, pracowity i mówi bezpośrednio. Dzięki tej energii możemy iść w kierunku naszych celów, dostosować nasze życie do naszych prawdziwych pasji i przełamać wzorce myślowe, które nas wcześniej powstrzymywały.

Ten następny Księżyc w nowiu to czas, aby zrozumieć, czego chcesz. Aby zamanifestować się dzięki potężnej energii Księżyca, zacznij robić kroki w kierunku swojego celu każdego dnia, gdy zbliżamy się do Pełni Księżyca . Księżyc trwa dwa i pół tygodnia i oferuje energię do budowy nowych projektów. Jeśli będziesz nadal wizualizować i podejmować działania na swój cel, może pomóc ci zrobić ogromne postępy do czasu pełni księżyca. Pełnia nastąpi w tym miesiącu 8 kwietnia w znaku Panny.

Każdy Księżyc w nowiu ma unikalną energię w zależności od tego, w którym znaku zodiaku występuje. Ten Księżyc w nowiu w Baranie sprawia, że ​​flirtujesz ze swoimi najdzikszymi snami, zrzucasz warstwy strachu i wpuszczasz bezpośrednio w przeznaczenie duszy. To ekscytujący dzień. Czas dać sobie pozwolenie, aby płomienie namiętności w tobie płonęły, aby oświetlić drogę do wielkiego sukcesu.

Baran w nowiu

nów, baranie
To energia społeczna, która pomaga znaleźć towarzystwo przyjaciół i nawiązać nowe kontakty. 
W każdym nowiu mamy okazję zacząć od nowa. 
Głównym celem tego Księżyca w nowiu w Baranie jest nasza prawdziwa pasja. 
Wchodzimy w nasz wzmocniony stan istnienia i teraz dostajemy ciepło w postaci nowych pomysłów i siły woli.

Każdy Księżyc w nowiu ma inny wpływ na aspekty planetarne, które przedstawiliśmy w tych kluczowych tematach, abyś nie musiał się angażować w skomplikowany żargon planetarny.

Wolność

Możesz zobaczyć świetlaną przyszłość i pozwolić swojej pasji na zmiany, które naprawdę chcesz wprowadzić w swoim życiu. Pozbycie się długo utrzymywanych pomysłów, lub lęków wyzwala naszą duszę. Odstąpisz od ludzi, którzy nie popierają twojego najwyższego wyrażenia swojej duszy i nie potrzebujesz ich aprobaty.

Sukces w biznesie

Znajdziesz się z dodatkową energią, aby być produktywnym. Podjęte działania przynoszą teraz szczęście. Możesz teraz dostać to, o co prosisz. Mamy Marsa (do 30 marca), Jowisza i Plutona wszystkie w Koziorożcu, co oznacza, że ​​duża część naszego umysłu koncentruje się na biznesie i finansach.

Unikalne śmiałe pomysły

Baran jest początkiem zodiaku, który pozwala nam wyrwać się ze starych punktów widzenia i zobaczyć nowe ścieżki naszego życia z wybuchem pewności siebie. Być może chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego!

Nowe sposoby na bycie sobą

To świetny czas, aby przestać przepraszać za to, kim jesteś i po prostu świętować swoją wyjątkowość. Kiedy zrozumiesz to, kim jesteś i wyrazisz to, zaczniesz dostrzegać możliwości i leczyć stare problemy z tożsamością przy pomocy koniunkcji Księżyca.

Samowystarczalność i siła wewnętrzna

Możesz mieć ochotę wprowadzać zmiany, aby być bardziej samowystarczalnym i czuć się dobrze z utrzymaniem siebie. Księżyc jest koniunkcją Czarnego Księżyca i zachęca nas do wypowiadania się za siebie i wzmacniania siebie. Nie poczujesz potrzeby polegania na innych w motywacji lub szczęściu. Przekonasz się, że teraz czujesz się bardziej komfortowo.

Kreatywność szybuje

Możesz w końcu pomyśleć o piosenkach, które chciałeś napisać, zdecydować się na wstąpienie do szkoły artystycznej, rozpocząć własną praktykę sztuki uzdrawiania lub zrobić coś poza normą. Jesteś zainspirowany i masz wiele pomysłów z tą energią ognia skacz z kosmosu.

Obejmuj nowe kierunki

Będziesz mógł wstrząsnąć starymi widokami lub systemami, które nie służą tobie ani światu. Odważna energia pozwala wynurzyć się z nowych punktów widzenia. 

Skłonność do podjęcia ryzyka i działania

Jeśli jest coś, co naprawdę chciałeś zrobić, poczujesz, że możesz wreszcie postawić jedną stopę przed drugą i zrealizować swoje największe marzenie. Energia Barana lubi się poruszać, więc stwórz listę i załatw rzeczy, które wcześniej odkładałeś.

Wytrwałość

Teraz możesz wiele zrobić dzięki produktywnej energii Barana. Możesz zrobić postępy w tym miesiącu.

Inteligencja

Jesteś czujny, uroczy i dowcipny. Ta inteligencja była zawsze dostępna, teraz jest po prostu łatwiej ją zobaczyć.

Rzeczy, na które należy uważać pod Księżycem w Baranie

Ponieważ energia nie ma filozoficznego ani moralnego kompasu, od nas zależy, czy poprowadzimy ją w pozytywnych kierunkach.

Kiedy Księżyc jest w Baranie, bez wątpienia poczujesz dodatkową energię, ale ważne jest również, aby wiedzieć, że los może nas zaskoczyć i wykazywać mniej niż idealne cechy związane z tym ognistym znakiem.

Pułapki, Których Należy Unikać Podczas Nowiu Barana:

Posiadanie krótkiego bezpiecznika

Energia Barana jest temperamentalna, a jej energia może sprawić, że ludzie zaczną mówić pod wpływem impulsu bez myślenia. Jeśli zostaniesz dotknięty czyimś wybuchem emocjonalnym, odpowiedz głęboko oddychając i powiedz coś pozytywnego.

Arogancja

Baran ma odważną energię i ważne jest, aby kontrolować swoje intencje. Zbytnia pewność siebie może nadmuchać twoje ego (blokując twoje intuicyjne połączenie), jeśli tylko szukasz uwagi.

Niech lęk Cię powstrzyma

Z powodu dodatkowej energii Barana możesz teraz odczuwać niepokój, ale podjęcie działania spowoduje skierowanie tej energii w coś produktywnego. Ćwicz lub wyczyść, jeśli czujesz się zbyt przytłoczony.

Rytuał Barana w nowiu:

Usiądźcie i zacznijcie świętą medytację, która da wam początek w tym astrologicznym roku. Poświęć trochę czasu, aby wejść do środka i dotrzeć do prawdy w swoim sercu, słuchać intuicji i zobaczyć, co twoja dusza chce robić w życiu bez powstrzymywania się.

Jakie pomysły wpadają do twojego umysłu, kiedy siedzisz w ciszy i wpadasz w zrelaksowany stan umysłu? Możesz uchwycić te pomysły na papierze, a następnie stworzyć tablicę wizji lub ołtarz tylko do tego celu.

Pułapki, które należy Unikać Podczas Nowiu Barana

Energia Barana jest temperamentna, a jej energia może sprawić, że ludzie zaczną mówić pod wpływem impulsu bez myślenia. Jeśli zostaniesz dotknięty czyimś wybuchem emocjonalnym, odpowiedz głęboko oddychając i powiedz coś pozytywnego.

Arogancja

Baran ma odważną energię i ważne jest, aby kontrolować swoje intencje. Zbytnia pewność siebie może nadmuchać twoje ego (blokując twoje intuicyjne połączenie), jeśli tylko szukasz uwagi.

Niech lęk Cię powstrzyma

Z powodu dodatkowej energii Barana możesz teraz odczuwać niepokój, ale podjęcie działania spowoduje skierowanie tej energii w coś produktywnego. 

Rytuał Barana w nowiu

Usiądźcie i zacznijcie świętą medytację, która da wam początek w tym astrologicznym roku. Poświęć trochę czasu, aby wejść do środka i dotrzeć do prawdy w swoim sercu, słuchać intuicji i zobaczyć, co twoja dusza chce robić w życiu bez powstrzymywania się.

Jakie pomysły wpadają do twojego umysłu, kiedy siedzisz w ciszy i wpadasz w zrelaksowany stan umysłu? Możesz uchwycić te pomysły na papierze, a następnie stworzyć tablicę wizji lub ołtarz tylko do tego celu.

Pomoże ci to utrzymać pozytywną energię płynącą w kierunku celów, które pochodzą z najgłębszej części ciebie. Możesz wyciągnąć karty wyroczni lub tarota (lub skorzystać z naszej pomocy), aby uzyskać jasność, od czego zacząć ten cykl nowiu.

Wnioski

Wychodzimy z okresu wstecznego Merkurego po okresie cienia, który oficjalnie kończy się 30 marca. Zaczniesz widzieć postęp w swoim życiu i życiu wokół ciebie w tym miesiącu, ponieważ naprawdę trudno jest poczynić postępy, gdy Merkury jest wsteczny.

Dobrze jest wiedzieć, jaki znak ma Słońce w każdym miesiącu, więc znasz temat miesiąca i energię, którą masz do dyspozycji. Słońce jest w Baranie od 21 marca do 19 kwietnia, kiedy porusza się do znaku ziemi Byka. Oznacza to, że mamy dużo energii Barana na tym Księżycu w nowiu wraz ze Słońcem i Księżycem w Baranie, ale będziemy mieli tę energię również przez następny miesiąc.

Jeśli naprawdę wkroczysz w swoją moc i przejmiesz swoją prawdziwą pasję, jakkolwiek ujawnia się ona we Wszechświecie, będziesz mieć więcej energii w ciągu najbliższych kilku miesięcy, aby napędzać swoje pomysły. Będziesz miał potężny Księżyc w pełni w Wadze 8 kwietnia, który pomoże ci pokazać, że kiedy rozpalisz największą pasję swojej duszy i uwolnisz ją, Wszechświat pomoże ci latać.

Pozwól sobie dziś marzyć, naprawdę doświadcz energii, która podnosi cię do nowych wymiarów pozytywnego życia i surowego potencjału. Aby zwiększyć koncentrację w ciągu następnego miesiąca, poświęć codziennie medytację nad swoim celem dzięki kryształom o wysokiej wibracji, które nasycasz swoją intencją.

Poczytaj więcej o znakach zodiaku.

Dodaj komentarz