izolacji,koronawirus
PORADY

JAK ZACHOWUJĄ SIĘ ZNAKI ZODIAKU W DOMU W IZOLACJI

Każdy znak zodiaku ma swój sposób na pokonanie nudy. Nuda sama w sobie jest nieszkodliwa, ale może powodować negatywne objawy i emocje, takie jak irytacja, samotność i depresja.

Każdy z nas próbuje znaleźć coś przyjemnego do zrobienia, gdy zmuszeni jesteśmy do poddania się kwarantannie w izolacji. Oto jak bawią się znaki zodiaku, gdy muszą zostać w domu:

IZOLACJI

Baran baran

Jeśli ludzie Barana będą musieli pozostać w kwarantannie, zaczną zadawać wszelkiego rodzaju bezsensowne pytania, tylko po to, aby ich głos został usłyszany.

Będą też dzwonić i rozmawiać ze wszystkimi, będą żartować, a w skrócie będą strasznym bólem głowy.

Aby się zrelaksować, Baran będzie uciekał się do różnych aromaterapii, aby przyspieszyć upływ czasu, lub zacznie dekorować pokoje lub organizować szafy i szuflady. 

Byk byk

Ludzie urodzeni w Byku nie znoszą nudy kwarantanny – ich energetyczna natura po prostu nie może jej zrozumieć.

Dlatego kiedy czują się zmęczeni i słabi, zaczynają sprzątać lub tańczyć przy swoich ulubionych utworach.

Pod koniec tych działań Byk nagrodzi się zasłużonym deserem przygotowanym samodzielnie.

Bliźnięta BLIŹNIĘTA

Gdy się nudzą, Bliźnięta nie będą robić nic innego, tylko siedzieć przed telewizorem, grać na komputerze. Oglądać się godzinami w programach telewizyjnych lub grać w różne gry komputerowe.

Chociaż są to bardzo towarzyscy ludzie, uwielbiają być leniwi i nic nie czyni ich szczęśliwszymi niż nowy sezon ich ulubionego programu telewizyjnego.  Jeśli będą w domu z rodziną, Bliźnięta wymyślą wszelkiego rodzaju gry, aby bawić najmłodszych.

Rak RAK

Jeśli nie mają już dwóch kotów, Raki kupią lub przyjmą jako lekarstwo na nudę.

Kiedy są sami i nie ma z kim rozmawiać, Raki będą rozmawiać ze swoimi zwierzętami. 

Pozostali spędzą w sieciach społecznościowych, starając się znaleźć, które znaki zodiaku są z nimi zgodne. Tak aby mogli się całkowicie przygotować na przyszłe spotkanie ze swoimi bratnimi duszami.

Lew LEW

Próbują oglądać telewizję, grać na komputerze lub śledzić posty innych osób w Internecie.

Ale nadal się nudzą i przez cały dzień pozostają niespokojni, że nie mogą wyjść na zakupy lub spotkać się z przyjaciółmi w barze lub na tarasie.

Ponadto Lwy zadzwonią do wszystkich swoich przyjaciół, aby narzekać na to, jak bardzo się nudzą.

Panna PANNA

Panny zawsze chcieli być znanymi piosenkarzami. Ale ponieważ nie mają śpiewu i nie umieją grać na instrumencie, kiedy się nudzą, Panny słuchają muzykę klasyczną. 

Jeśli masz sąsiadów, którzy śpiewają w łazience za pomocą słuchawki do kąpieli jako mikrofonu, lub podkręcają muzykę do samego końca, chociaż nie ma imprezy, prawdopodobnie są to Panny.

Waga WAGA

Są dwie rzeczy, które Wagi najbardziej lubią na świecie: ich własne myślenie i gadżety.

Kiedy się nudzą i nie mają nic do roboty, Wagi pokażą w nich artystę i zaczną robić selfie w łazience. 

Czasami Wagi odpoczywają. Rozwiązując krzyżówki lub czytając książkę. Jeśli się nudzą, wyjmują wszystkie ubrania z szafy i wyrzucają śmieci.

Skorpion SKORPION

W tajemnicy Skorpiony uwielbiają być leniwi. Jak tylko są w domu sami, wracają do łóżka i siedzą tak wygodnie, jak to możliwe, przez kilka dobrych godzin snu. 

W dniach, w których nie mają nic lepszego do roboty, Skorpiony będą pożerać ciasta i czytać książkę, lub oglądać programy telewizyjne ze szczytu łóżka.

Strzelec STRZELEC

Strzelcy są strasznie towarzyskimi stworzeniami, a samotność im nie odpowiada. Ponieważ zawsze czują potrzebę posiadania partnerów do dyskusji i przygód.

Strzelec nie będą tracić czasu, gdy będą sami w domu. Kiedy nie mają nic lepszego do roboty i nudzą się, Strzelec zacznie gotować i zaskoczy swoją rodzinę pysznymi posiłkami.

Koziorożec KOZIOROŻEC

Koziorożce postarają się jak najlepiej wykorzystać każdą aktywność lub rzecz. Ci, którzy mają dzieci, rozpoczną wszelkiego rodzaju zabawy i gry, które odstraszą nudę.

Kiedy nie mają nic konkretnego do roboty i mają trochę czasu na wolnego, Koziorożce chcieliby spędzić kilka godzin na czytaniu książki, ale nawet nie zdając sobie z tego sprawy, kończą w sieciach społecznościowych, lub szukają stron internetowych, w których mogą przeczytaj horoskop.

Wodnik WODNIK

Ludzie Wodnika są zawsze połączeni ze wszystkim, co nowe i aktualne. Innymi słowy, całe ich życie odbywa się w sieciach społecznościowych i smartfonach.

Jeśli się nudzą, ludzie urodzeni pod tym znakiem zodiaku spędzają wiele godzin, oglądając śmieszne filmy ze słodkimi kotami i dziećmi lub oglądając rodzinne filmy z ostatnich wakacji spędzonych razem.

Ryby RYBY

Ludzie urodzeni pod znakiem Ryb są bardzo kreatywni, jeśli chodzi o nudę, dlatego nie są tak dotknięci, że muszą przez chwilę pozostać w kwarantannie.

Bawią się z dziećmi i wymyślają wszelkiego rodzaju gry, słuchają muzyki i rysują, lub planują kolejne rodzinne wakacje.

Dodaj komentarz