STRZELEC

strzelec

Strzelec: 21 listopada – 21 grudnia

Symbol zodiaku: łucznik

Żywioł: Ogień

Rządząca planeta: Jowisz

Polaryzacja: dodatnia

Kolor mocy: czerwony, fioletowy, niebieski, indygo

Kamień narodzin: Topaz , Ametyst , Rubin , Szafir , Turkus

Kwiat: Goździk

Kluczowe cechy: poszukiwacz przygód, idealista, przesada

Pragnienia: aby niemożliwe stało się możliwe

Zgodne znaki : Baran , Wodnik , Lew , Waga

Mantra: „Widzę …”

Podsumowanie znaku zodiaku Strzelca

Jako łucznicy, a raczej centaury i centaurydy zodiaku, ludzie urodzeni pod znakiem zodiaku Strzelca są ośmieleni wyjątkową mieszanką pewności siebie i ciekawości, która napędza ich skłonność do eksploracji nowych ścieżek do osiągnięcia swoich celów. Czy to eksplorowanie zachodniego kanonu literatury, a nawet więcej, podróżując do bibliotek na całym świecie lub pchając się mentalnie i fizycznie wspinając się zarówno na prawdziwe, jak i figuratywne góry, są zdeterminowani, aby wyznaczyć odległe cele i osiągnąć je podczas podróży.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku, a jeśli masz ten znak na wykresie urodzenia, jesteś znany z tego, że kochasz robić niemożliwe, będąc ryzykantami i będąc zabawnym znakiem zodiaku.

Jeśli urodziłeś się pod znakiem Strzelca, to potajemnie wiesz, że szczęście jest prawdopodobnie czynnikiem napędzającym, dlaczego pomysł nie wydaje ci się tak niedorzeczny. Z jednej strony nie łagodzą dobrze negatywności. Z drugiej strony wielu uważa, że ​​Sag jest również najszczęśliwszym znakiem zodiaku. To szczęście często sprawia, że ​​niemożliwe wydaje się możliwe. To samo szczęście sprawia, że ​​wydaje się, że sztuczka w osiąganiu celów jest prosta i to tylko kwestia próby.

Osoba urodzona pod znakiem Strzelca szybko wypróbowuje nowe rzeczy, a ta otwartość i ciekawość pomaga przyciągać okazje. Ostatecznie, dla życia prowadzonego przez Strzelca, tak naprawdę jest, jak sugeruje mantra: kwestia percepcji.

Przeczytaj Codzienny Darmowy Horoskop

Symbol Strzelca: Łucznik (Centaur / Centaurides)

Znak Strzelca jest symbolicznie reprezentowany przez obraz łucznika lub mitycznego centaura. Jego glif jest często strzałą optymistycznie skierowaną w stronę nieba. W przeciwieństwie do większości astrologicznych znaków zodiaku, konstelacja Strzelca jest wyjątkowa z symbolem centaura, ponieważ reprezentuje go mityczne stworzenie, które ucieleśnia zarówno człowieka, jak i zwierzę. Zwierzęta symbolicznie reprezentują osiem z dwunastu znaków zodiaku.

Podczas gdy ten wygląd gwiazdozbioru na nocnym niebie jest często porównywany do czajnika, jego nazwa oznacza łucznika po łacinie i często jest pełniej przedstawiony jako centaur z łukiem i strzałą lub po prostu łucznik płci męskiej lub żeńskiej. Obraz łucznika jest prosty i przemawia do ambicji i popędu ludzi urodzonych pod tym znakiem. Symbol centaura lub jego żeńskich odpowiedników centaurydów, co ciekawe, ilustruje więcej stron tego odważnego znaku zodiaku.

Centaury to mitologiczne stworzenia, które mają górną część ciała człowieka oraz ciało i nogi konia. Strzelec został scharakteryzowany w mitologii jako niepohamowany jak dzikie lub nieokiełznane konie pomimo ludzkiej głowy, ramion i tułowia. Kiedy rozumiemy znak zodiaku Strzelca poprzez te pół-ludzkie, pół-końskie obrazy, to znów kwestia percepcji. Znak Strzelca, rozumiany przez centaura, jest równie optymistyczny jak łucznik, ale spotyka się z przygodą i otwartością na to, jak znaczą ich niepohamowane kopyta.

Strzelec Żywioł: Ogień

Strzelec jest znakiem ognia i dzieli ten element ze znakami Barana i Lwa. Główne cechy znaków ognia, które często wskazują na osobę ze znakami zodiaku Baran, Lew lub Strzelec, wskazują na silne poczucie własnej wartości, samowystarczalności, intensywnej pasji i spontanicznego działania.

Znaki ognia lubią spędzać czas z innymi i pomagać rozjaśnić zaangażowanie społeczne. Znaki ognia chcą, aby wokół siebie obracały się rzeczy, aby utrzymać energię na wysokim poziomie i zainspirować grupę. Znak Strzelca jest dość pewny siebie, kreatywny, zorientowany na cele i świetnie wykonuje zadanie.

W przypadku bardziej cichych znaków zodiaku (takich jak znaki ziemskie lub powietrzne) znaki ognia mogą wydawać się zawsze chcieć na swój sposób, działać impulsywnie i być relatywnie gorącym z okazjonalnymi wybuchami. Chociaż nie jest to powszechne w Strzelcu, którym rządzi optymistyczny Jowisz, znaki ognia mogą być podatne na pesymizm.

Rządząca planeta: Jowisz

Jowisz to dokładnie planeta, na której spodziewałbyś się rządzić znakiem Strzelca. Planeta często wyskakuje w nocy, dzięki czemu można ją łatwo zobaczyć gołym okiem pod księżycowym niebem.

Naturalna wystawa Jowisza lepiej pomaga nam zrozumieć znaczenie percepcji Strzelca.

Jowisz jest władcą szkolnictwa wyższego, szczęścia i optymizmu, który jeszcze bardziej oświeca ten znak ognia. Z pomocą Jowisza Strzelec jest znakiem szczęścia.

Czterokrotność Strzelca

Znaki zodiaku są podzielone na cztery żywioły (ogień, woda, ziemia i powietrze) i poczwórne (kardynalne, zmienne lub ustalone). Czterokrotności, podobnie jak elementy, pokazują cechy znaków i pomagają uzyskać głębszy wgląd w złożoność każdego znaku.

Strzelec jest znakiem zmiennym, co oznacza, że ​​ich zmienna poczwórność jest bardziej miękka niż w przypadku kardynalnej poczwórności znalezionej w innym znaku ognia, Baranie. Zmienne znaki można dostosować i prawdopodobnie się zmienią. Znaki te lubią omawiać nowe pomysły i są znane z tego, że są odpowiedzialne i godne zaufania.

Cechy Strzelca: Kluczowe cechy osobowości Znaku Strzelca

Ludzie urodzeni pod znakiem Strzelca są optymistami i uczciwi. W niektórych przypadkach ten optymizm spotkał się z twoją brutalną uczciwością może okazać się nietaktowny dla bardziej wrażliwych znaków zodiaku. Te nieporozumienia często prowadzą do kwestionowania tego, co zdenerwowało osobę, ponieważ starałeś się być przystępny i szczery. Czasami brakuje im pewnego poziomu dyplomacji, aby być wiernym sobie i innym.

Często możesz mówić swoją prawdę lub dzielić się przemyśleniami na temat tego, czy jest dobrze przyjęty, czy nie. Sag jest ekstrawertykiem i musi odkrywać, rozwijać się, uczyć się i podróżować. Kochasz publiczność i dzielisz się tym, co wiesz i jak dorastałeś z innymi. Czasami możesz mieć skłonność do plotkowania lub nadmiernego udostępniania tego, co wiesz w imię pełnego ujawnienia. Jesteś dowcipny i zwykle używasz sarkazmu jako humoru.

Jako osoba urodzona pod znakiem Strzelca jesteś wolnym duchem i łatwo się zakochujesz. W miłości potrzebujesz partnera, aby szanował twoją autonomię i pomagał ci zachować niezależność w głębinach miłości. Jesteś ambitny i ciągle podążasz za celami.

Najważniejsze Cechy: Strzelec

Istnieje wiele cech i cech związanych ze znakiem Strzelca. Niektóre z nich są uważane za pozytywne, a inne za negatywne. Są znani z następujących czynności:

 • Jesteś pewny siebie
 • Prawdomówny
 • Jesteś niezależny
 • Jesteś ekstrawertykiem.
 • Bardzo hojny.
 • Jesteś szczery, czasem do winy.
 • Lubisz podróżować.
 • Filozofia Cię interesuje.
 • Łatwo się zakochujesz.
 • Zawsze starasz się być wesoły.
 • Masz dobre serce.
 • Masz dobrą pamięć.
 • Jesteś bardzo otwarty.
 • Masz dobre poczucie humoru.
 • Lubisz być zajęty.
 • Twoi przyjaciele są wobec ciebie lojalni.
 • Kochasz zwierzęta.

Najważniejsze Wyzwania: Strzelec

Podobnie jak w przypadku wszystkich ludzi w całym zodiaku, nawet Strzelec ma mniej atrakcyjne cechy. Zwis może być nietaktowny, ale można to pokonać, słuchając opinii innych. W niektórych przypadkach jest to bardziej świadome niewerbalnych wskazówek, gdy ktoś wykazuje dyskomfort z powodu tego, co mówisz. Szanuj uczucia innych bardziej niż dzielenie się prawdą tak, jak ją widzisz.

Kiedy twoje znaki Strzelca, często masz trudności ze zrozumieniem, co motywuje innych, a nawet ich emocje. Poświęć trochę czasu na słuchanie i powtórzenie tego, co ma do powiedzenia Strzelec. Nawet jeśli nie rozumiesz lub nie możesz odnosić się do tego, co mówi znak Strzelca, uszanuj, że jest to ich prawda i postępuj zgodnie z nim.

Czasami możesz być mniej dyplomatyczny niż myślisz. Poświęć trochę czasu na obserwowanie pokoju i ludzi, zanim zaczniesz mówić. Pomoże ci to lepiej przeczytać pokój, aby uniknąć wpadek.

Inne cechy i cechy znaku Sag obejmują:

 • Masz wybuchowy temperament
 • Łatwo wypadasz z miłości
 • Nie umiesz udzielać komplementów
 • Masz skłonność do wahań nastroju
 • Możesz lubić hazard
 • Jesteś zbuntowany
 • Uchylasz się od odpowiedzialności
 • Możesz być leniwy
 • Możesz być trochę rozproszony

Strzelec Podczas Konfliktu

Pragnienie uczciwości i prawdy znaku Strzelca może czasami utrudniać rozwiązanie konfliktu. Zwłaszcza, że ​​Strzelec ma pewne problemy ze zrozumieniem motywów i emocji innych. Rozwiązywanie konfliktów obejmuje wiele strategii w różnych kontekstach.

Często chodzi o zrozumienie tego, co jest najlepsze w danej sytuacji, co często stanowi wyzwanie dla Strzelca, który mocno wierzy w znaczenie prawdy i uczciwości.

W przypadku konfliktu i komunikacji filozoficzna natura i otwartość Strzelca prawdopodobnie przebije się, aby pomóc zapewnić perspektywę, biorąc pod uwagę innych zaangażowanych, aby zminimalizować konflikt. Dotarcie do tego punktu wymaga pracy w gorącym temperamencie, ale mają optymizm, aby to zrobić.

Relacje i seks: Zrozumienie zakochanego Strzelca

Istnieje kilka cech osobowości wykazywanych przez osobę ze znakiem Strzelca, które wpływają na relacje. Są miłośnikiem możliwości i dlatego są bardziej niechętne niż inne znaki zodiaku, aby zaangażować się w jedną ideę, nie mówiąc już o jednej osobie, bez poczucia głębokiego poczucia wolności i niezależności w związku lub decyzji o popełnieniu.

Strzelec jest kochankiem i często często się zakochuje i często cieszą się niezależnością otwartych związków z małżeństwem. Nie wszyscy Strzelcy chcą kolejki partnerów tak bardzo, jak ich autonomii w związku.

Chociaż Strzelec jest silnym znakiem zodiaku, niekoniecznie chce odpowiedzialności innej osoby. Jako idealiści często szukają tego w miłości i związkach.

Człowiek Strzelca

 • Optymistyczny
 • Wielkie marzenia i wzniosłe cele.
 • Innowacyjny
 • Entuzjastyczny
 • Ufny
 • Szczęściarz
 • Wielu przyjaciół.
 • Nigdy celowo okrutny.
 • Zawsze mów prawdę.
 • Wartościowa inteligencja
 • Zawsze przepraszaj, jeśli zdają sobie sprawę, że się mylą.
 • Może wyciągać ludzi z ich muszli.
 • Musisz czuć się ważny.
 • Nie lubię być sam.
 • Przejdź do wniosków.
 • Nie myśl, zanim zaczną działać.
 • Nietaktowny
 • Nie zastanawiam się, w jaki sposób ich słowa i czyny mogą zranić innych.
 • Masz problem z zaangażowaniem.
 • Bałamutny
 • Niezależny
 • Nędzni, kiedy się nudzą.
 • Krytyczny

Kobieta Strzelca

 • Przyciągać uwagę
 • Uroczy
 • Dobrzy rozmówcy.
 • Szczery
 • Powiedz, co mają na myśli.
 • Optymistyczny
 • Niezależny
 • Nie ukrywaj ich myśli i uczuć.
 • Analityczny
 • Entuzjastyczny
 • Zaufaj łatwo
 • Wiedz, jak pokonać rozczarowanie i iść naprzód.
 • Sentymentalny
 • Dobre hostessy
 • Bardzo zachęcające
 • Nietaktowny
 • Osądzający
 • Ognisty temperament
 • Bałamutny
 • Wrażliwy
 • Nieco ekstrawaganckie z pieniędzmi.
 • Sarkastyczny

Dziecko Strzelca

 • Przyjazny
 • Złośliwy
 • Entuzjastyczny
 • Nie lubisz być sam.
 • Lubię być w centrum uwagi.
 • Szczery
 • Ciekawy
 • Samolubny
 • Zacznij szukać romansu na wczesnym etapie życia.
 • Może być bardzo zainteresowany religią.
 • Lubię poznawać inne miejsca i kultury.
 • Potrzebujesz dużego wsparcia, ale nadal musisz czuć, że są niezależni.
 • Może być zbyt potrzebujący.
 • Nie rozumiem odpowiedzialności
 • Nietaktowny
 • Wyzywający
 • Wiedz, kiedy zostaną okłamani.
 • Niezdarny
 • Potrzebujesz dużo cierpliwości.
 • Niespokojnie i łatwo tracą zainteresowanie rzeczami.

Zgodność zodiaku Strzelca

Strzelec jest uosobieniem Zmiennego znaku i Ognistego do uruchomienia. Ten znak kocha autonomię w miłości i nie jest znany z tradycyjnych linii wierności. Strzelcy uwielbiają przygodę, więc jeśli chcesz umówić się na randkę, przygotuj się na zabawę i wyjątkowe daty, które utrzymają ich zainteresowanie na najwyższym poziomie.

Najlepsze mecze

 • Baran
 • Lew
 • Waga
 • Wodnik

Najmniej kompatybilny

 • Panna
 • Ryby
 • Koziorożec

Jak Zdobyć Uwagę Strzelca

Aby przykuć uwagę osoby urodzonej pod znakiem Strzelca, najlepiej jest być szczerym i otwartym na to, co ten znak ognia o wolnym duchu musi się dzielić. Przygotuj się na przygodę i odkryj z nimi świat.

Kariera i pieniądze: Znak Strzelec w pracy

Nic dziwnego, że pracownicy pod znakiem Strzelca uwielbiają pracować niezależnie, a jednocześnie mają mnóstwo pomysłów, którymi chętnie dzielą się z zespołem. Strzelec jest ciekawym myślicielem w każdym miejscu pracy, które jest pełne pytań, nie dlatego, że nie rozumieją, ale dlatego, że Sag chce nauczyć się wszystkiego, co może.

Sag jest często bardzo filozoficzny i jednym z najlepszych znaków, jakie można mieć podczas sesji burzy mózgów lub spotkań dotyczących planowania celu. Strzelec w miejscu pracy zawsze będzie chciał rzucić się w swoją pracę w 100% z kreatywnością i pasją.

Zobaczysz szczęśliwego pracownika Strzelca pracującego niezależnie, aby ukończyć projekt. Uwielbiają nurkować w swoich pomysłach i opracowywać je całkowicie, co zajmuje sporo czasu samemu.

Choć potrzebują czasu, aby poczuć się swobodnie, kiedy poznasz Strzelca w miejscu pracy, przekonasz się, że są oni wspaniałym sprzymierzeńcem w projektach. Jeśli trudno ci się z nimi połączyć, być może będziesz musiał wykonać pierwszy ruch, rozpoczynając rozmowę, aby zobaczyć ich prawdziwą ognistą stronę.

Kamienie Narodzin Strzelec

Topaz : siła, intelektualista, miłość

Ametyst : Odwaga

Rubin : Ochrona, pasja

Szafir : czystość, mądrość

Turkus : szczęście, sukces, ochrona