HOROSKOPY

CODZIENNE HOROSKOPY

Co przepowiadają dziś gwiazdy? Horoskopy zawierają potrzebne wskazówki i znajdują się tutaj. Kliknij swój znak Słońca, aby otrzymywać codzienny horoskop i codzienny horoskop miłosny, aktualizowany każdego ranka. Możesz także odkryć swoją karierę i tygodniowy horoskop. Każdy z nich oferuje inspirację, porady, ostrzeżenia i spojrzenie na to, jak naprawdę możesz w pełni wykorzystać dziś i jutro!

Kliknij Swój Znak Słońca / Zodiaku, Aby Wyświetlić Dzienny Horoskop

Baran

21 marca – 19 kwietnia

byk

Byk

20 kwietnia – 22 maja

bliźnięta,horoskopy

Bliźnięta

23 maja – 21 czerwca

Rak

22 czerwca- 22 lipca

Lew

23 lipca – 23 sierpnia

Panna

24 sierpnia – 22 września

Waga

23 września – 22 październik

Skorpion

23 październik – 21 listopad

Strzelec

22 listopad – 21 grudnia

Koziorożec

22 grudnia – 19 stycznia

Wodnik

20 stycznia – 18 luty

Ryby

19 luty – 20 marzec

Jak przewidywany jest Twój horoskop?

Zastanawiasz się, skąd pochodzi Twój codzienny horoskop i jak może być tak niesamowicie dokładny?

Aby przewidzieć twój horoskop, astrolog sporządza mapę położenia Słońca, Księżyca i planet w oparciu o zakres dat twojego znaku zodiaku. Astrolog używa następnie specjalnej tabeli zwanej efemerydą astronomiczną do skonstruowania mapy. Ta tabela pokazuje tematy i energie obecnie rozgrywane we Wszechświecie, umożliwiając im pisanie codziennego lub tygodniowego horoskopu dla Ciebie.

Astrologowie mogą również korzystać z tych wykresów, aby skupić się na konkretnych tematach, takich jak życie miłosne i kariera.

Za każdym horoskopem kryje się starożytna mądrość, ujawniona przez ułożenie planet i gwiazd w kosmosie. Całkiem niesamowite, prawda?

Dowiedz się więcej o swoim znaku słońca!

Twój znak zodiaku wpływa na wszystko o tobie, od twojej osobowości i dokonywanych wyborów, na relacje z małżonkiem, członkami rodziny i przyjaciółmi. Twój znak słońca kieruje twoje serce ku miłości i pomaga zainspirować twój wybór kariery. Znając swoje mocne i słabe strony, możesz dokonywać uprawnionych wyborów i unikać niebezpiecznych pokus.

Zrozumienie unikalnych cech Twojego znaku zodiaku może pomóc ci lepiej zrozumieć siebie!

Horoskopy, skąd pochodził zodiak?

Przez tysiąclecia ludzie zawsze patrzyli na gwiazdy i zastanawiali się, czy starożytne światła nad nimi mają coś do powiedzenia. Zodiak pochodzi od greckiego słowa oznaczającego „krąg zwierząt”. Starożytni Grecy przyjęli zodiak i przynieśli go Rzymianom, ale astrologia jest w rzeczywistości znacznie starsza niż nawet te wielkie cywilizacje. Starożytni Egipcjanie są ogólnie przypisywani do tworzenia zodiaku. Wiedza ta następnie migrowała do Babilończyków, którzy używali astrologii do przewidywania wydarzeń sezonowych i astrologicznych.

Wasi przodkowie rozpoznali, że Księżyc przeszedł 12 cykli w czasie, w którym Słońce powróciło do swojej pierwotnej pozycji na niebie. Te 12 cykli połączono z 12 gwiazdozbiorami gwiazd i duchami zwierząt.

Stały się one podstawą 12 znaków astrologicznych, których używamy dzisiaj.